LigaZakonMeta-inform
Показано с 1 по 3 из 3

Тема: Відпускні

 1. #1
  Новичок
  Регистрация
  15.04.2017
  Адрес
  Rovno
  Сообщений
  1
  Вес репутации
  0

  Відпускні

  Підскажіть, будь ласка, якщо працівник був розрахований і йому не виплатили компенсацію за не використану відпустку, а через два квартали знову прийнятий, то чи можна зараз йому її виплатити?

 2. #2
  Модератор Аватар для Юрисконсульт
  Регистрация
  21.09.2011
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  582
  Вес репутации
  8

  Re: Відпускні

  Доброго дня!
  Зазначимо основні положення нормативно – правових актів що стосуються Вашого запитання.
  Згідно із ст. 83 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки. Що стосується нарахування компенсації за невикористану відпустку, то воно провадиться згідно з нормами Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок). Пунктом 2 Порядку визначено, що обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати компенсації за невикористані відпустки.
  У відповідності з ч. 1 ст. 116 КЗпП України, виплата усіх сум, що належить працівнику від підприємства, установи, організації проводиться в день звільнення. У разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у зазначені строки підприємство, установа, організація згідно з ч. 1 ст. 117 КЗпП України повинні виплатити працівникові його середній заробіток по день фактичного розрахунку.
  Відповідно до п. 23 постанови Пленуму Верховного Суду України N 13 від 24. 12.1999 року "Про практику застосування судами законодавства про оплату праці", розглядаючи спори про виплату грошової компенсації за невикористану відпустку, необхідно виходити з того, що згідно зі ст. 83 КЗпП вона може бути стягнена на вимогу працівника за всі дні невикористаної ним основної й додаткової щорічної.
  Таким чином, незважаючи на те, чи було з працівником після його звільнення укладено новий трудовий договір, та фактично прийнято на теж місце роботи, обов’язок здійснити виплату грошової компенсації за невикористану відпустку залишається за роботодавцем, який порушив положення ст. 83, ст. 116 та ст. 117 КЗпП та не здійснив виплату грошової компенсації за невикористану відпустку.
  Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ігнорування свого обв’язку по виплаті грошової компенсації за невикористану відпустку роботодавцем, у працівника виникає право на звернення до суду з позовною заявою про стягнення грошової компенсації за невикористану щорічну відпустку.
  Для більш детальної консультації по питаннях трудових правовідносин радимо Вам звернутися до юриста.

 3. #3
  Пользователь забанен
  Регистрация
  18.08.2019
  Адрес
  Usukyf
  Сообщений
  64
  Вес репутации
  0

  Сокровенное Canevim 1 сезон 17 серия

  Сокровенное Canevim 1 сезон 17 серия Сокровенное Canevim 1 сезон 17 серия Сокровенное Canevim 1 сезон 17 серия все серии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 серия.

Похожие темы

 1. Розрахунок ЗП(відпускні, неповний робочий день)
  от jkryzhanivska в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 13.02.2014, 14:13

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10